Traktör Yağı

Bu ürünler, traktörler ve diğer yürüyen ekipmanların aktarma organlarında, tahrik ünitelerinde, hidrolik sistemlerinde ve özellikle yağ banyolu fren sistemlerinde kullanılan yağın seviye tamamlanması veya yeni doldurulması amacıyla formüle edilmiştir.

Super Class 422 Truck Fluid

Super Class 422 Truck Fluid

Kaliteli baz yağlar ve sürtünme düzenleyici katkılardan elde edilen formülü ile hareketli ekipmanların güç iletiminde yüksek performans gösterir.

Traktör ve tarım makinelerinin manuel transmisyon, aks, hidrolik, ıslak fren sistemleri, son tahrik ünitelerinde kullanılmak üzere özel olarak gelistirilmis çok amaçlı bir transmisyon yağıdır. Zor kosullarda yüksek direnç gerektiren sartlarda içerdigi katkı formulü sayesinde aşınmaya ve yıpranmaya, tortu olusumununa karsı en iyi performansı gösterir.

Özellikleri ve Faydaları;

  • Mükemmel Ses Kontrolü ; Üstün kaliteli baz yağlar ve katık kompozisyonu sayesinde yağ banyolu fren sistemleri ve aktarma ünitelerinde mükemmel ses kontrolü saglar.
  • Yüksek Asınma Önleyici ; Dislilerde meydana gelen aşınmalara karsı etkin koruma saglar.
  • Yüksek Korozyon ve Köpük Kararlılıgı ; Içerigindeki korozyon inhibitörü sayesinde sistemi pas ve korozyona karsı, köpük kesici katık sayesinde köpük olusumu, dolayısıyla aşınmaya tam koruma saglanmıs olur.
  • Çok Amaçlı Kullanım Özelligi ; Çok amaçlı olusu nedeniyle isletmelerin ihtiyacını tek bir yağda gidererek, ürün çesitliligini azaltır ve isletmelere stok esnekligi saglar.
  • Yüksek Isı ve Oksidasyon Kararlılıgı ; Yag yollarının tıkanmasına ve hidrolik hareketin zayıflamasına neden olan tortu ve çamur olusumunu azalmasına ve yüksek sıcaklıklarda yağın bozulmasını engeller, görevini yerine getirir.
  • Mükemmel Düsük Sıcaklıkta Çalısma Özelligi ; Soguk havadaki uygulamalarda dahil tüm kosullar altında hidrolik yağ sirkülasyonu saglanır ve düzenli çalısmayı saglar.