Motor Yağları

Motorların daha uzun süre temiz kalmasını sağlayan teknolojisiyle daha özel gereksinimleri olanlar için geliştirilmiş ürünler.

Super Class 10W-40

Super Class 10W-40

Tüm benzinli, dizel binek araçlarda ve katalitik konvertörlü turbosarjlı motorlarda güvenle kullanılır.

Benzinli yakıtla çalısan bütün motorlu araçlarda, minibüs ve kamyonetlerde kullanılır, dizel motorlu hafif araçlar için de önerilir. Turbosarjlılar da dahil olmak üzere, günümüzün yüksek performanslı motorlarında özellikle tavsiye edilir.

SUPERCLASS GEAR OIL; yol sartlarında hafif ve agır hizmet tipi kamyonlar, otobüsler ve minibüslerde API GL-1 düzeyinde performans gerektiren ticari araçların düz sanzımanlarında, aksları ve son tahrik ünitelerinde kullanılır.

Özellikleri ve Faydaları;

  • Yüksek Motor Verimi; Yakıttan en iyi verimin alınmasını saglar, motor verimini artırır. Tortu olusumunu en aza indirir.
  • Asınma Önleyici; Motorun ilk çalısma anındaki aşınmalarını önler. Düsük Egzoz Emisyonu; Egzoz emisyonunu azaltarak çevre korumasına yardımcı olur.
  • Düsük Sıcaklıkta Çalısma; Düsük sıcaklıkta dahi ilk çalısma kolaylığı saglayarak motor ömrünü uzatır.
  • Mükemmel Koruma ; Yüksek sıcaklıklarda motoru aşınmaya karsı korur, motorun ilk üretim toleransları içinde kalmasını saglar.
  • Yakıt Tasarrufu; Tortu olusumunu en aza indirir, motoru temiz tutar, yağlama islemi mükemmel oldugundan yakıt ekonomisi saglar.
  • Yüksek Isı, Oksidasyon ve Köpük Kararlılıgı; Uzun yağ değişimi aralıgı saglarken, yağın ömrünü uzatır. Olusan asidi nötralize ederek, pasa ve korozyona karsı koruma saglar. Köpük kontrolüyle aşınmaları önler.